Dorty Mistr Vonka - Dorty, cupcakes, statební cukroví, makronky - nejlepší od Mistra Vonky. Ostrava, Karviná, Orlová, Havířov, Bohumín a okolí.

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Dorty Mistr Vonka

Vážení zákazníci, požadujete dorty nejvyšší kvality bez použití levných tuků, přebytku cukru a barviv? Obraťte se s důvěrou na nás!

Neváhejte objednávat telefonicky a mailem
i jiné druhy, než uvádíme na stránkách. Specializujeme se především na čokoládové, tvarohové a ovocné dorty s různými náplněmi dle Vašeho přání. Rádi se přizpůsobíme i Vašim představám. Také velikost, tvar a zdobení je možné dohodnout.


Nechte se inspirovat ukázkami našich dortů "v akci": nejoblíbenější zdravé zdobení - ovoce!

Nebo rovnou vybírejte dorty splňující přísná kritéria kvality Mistr Vonka zde:

Tvarohový dort ('Cheesecake' z tvarohu)

Tvarohový dort ('Cheesecake' z tvarohu)

Lahodný lehký tvarohový dezert s voňavou pravou vanilkou a přísadami, které tomuto dortu čisté linie dodávají nádhernou svěžest. Výhody oproti originálnímu Cheesecake: několikanásobně menší obsah tuku, nižší cena. Náš tvarohový dort přitom chuťově nijak nezaostává. Na přání jsme schopni dodat i pravý Cheesecake ze smetanového sýra.

Cena za 1 kus, hmotnost minimálně 1700 gramů.

401.00 Kč Přidat
Nahý dort s ovocem

Nahý dort s ovocem

Ideál nejen pro teplé letní dny - lehký, plný ovoce, svěží. Zdobení ovocem v ceně, na přání dodáme další zdobení např. z papíru, šité na míru oslavenci.

Pro 12 osob doporučujeme hmotnost 2,14 kg (180g na osobu včetně ovoce). Jiné velikosti dohodou.

605.00 Kč Přidat
Sachrův dort extra

Sachrův dort extra

Tato luxusní varianta známé pochoutky se liší od klasické složením těsta. Na první pohled rozdíl neuvidíte, ale znalec po ochutnání odhalí 20% čokolády a 20% másla v těstu. Poznejte rozdíl v kvalitě oproti běžným výrobkům naší konkurence na vlastní chuťové pohárky! Meruňková marmeláda a tlustá vrstva pravé čokoládové polevy samozřejmě zůstává jako u Sachrova dortu klasik. Doporučujeme doplnit šlehačkou a dobrou kávou, čajem, nebo šampaňským.

Cena za 1 kus. Kulatý dort o průmeru cca 24 cm, hmotnost minimálně 1.7 kg.

444.00 Kč Přidat
Kučeravý pudlík

Kučeravý pudlík

Absolutní klasika na Ukrajině a v Rusku. Vyladěná kombinace smetany, višní a trošky čokolády. Nutno ochutnat :)

Cena za větší dort 3.2 kg; okolo 20 porcí.

660.00 Kč Přidat
Tiramisu - nový větší model s vyepšeným designem :)

Tiramisu - nový větší model s vyepšeným designem :)

Všechna čest tomu, kdo vymyslel dezert tiramisu! Mistr Vonka Vám jej přináší v podobě kulatého dortu o průměru cca 24 cm. Použití surovin jako pravé mascarpone, mandlový likér a káva je u nás samozřejmostí. Po dohodě můžeme dodat verzi bez čerstvých vajec.

Cena za 1 kus, minimální hmotnost 1.65 kg.

449.00 Kč Přidat
Sachrův dort Mistr Vonka

Sachrův dort Mistr Vonka

Ještě lepší varianta Sachrova dortu je tady! Korpus ze Sachrova dortu Extra je vylepšen použitím 70%-ní čokolády Lindt a jako náplň zde používáme exkluzivní džem se 100% ovoce bez přidaného cukru.

Cena za 1 kus. Kulatý dort o průmeru cca 24 cm, hmotnost minimálně 1.7 kg.

Množstevní sleva k dispozici Množstevní sleva k dispozici
544.00 Kč Přidat
Dort Čokoládovník s tvarohem a ovocem

Dort Čokoládovník s tvarohem a ovocem

Čokoládovník je INTENZIVNÍ svěží originál od Mistra Vonky. Jedná se o vyladěný mix čokolády (nad 50%), čerstvého tvarohu, smetany a pravé vanilky. Podle dostupnosti a přání doplňujeme jahodami, banány, nebo jiným ovocem. Čokoládovník není šlehaný ani kynutý, je tedy menší, než třeba jeho kolega Sachr. O to koncentrovanější chuť v něm však najdete!

Cena za 1 kus, minimálně 1.8 kg. Vystačí jako dezert pro 12-20 lidí. Za 2 dorty sleva 10%.

Množstevní sleva k dispozici Množstevní sleva k dispozici
449.00 Kč Přidat
Carrot cake - mrkvový dort

Carrot cake - mrkvový dort

Mrkvový dort je zajímavý i z hlediska historie, jelikož se k nám do Evropy dostává zpět přes zámoří. Použití mrkve jako sladidla není věc nová, ale u nás spíše zapomenutá. Šťavnatý korpus carrot cake obsahuje strouhanou mrkev, vlašské ořechy, koření, vanilku, třtinový cukr. Perfektně k němu ladí krém z mascarpone, smetany a tvarohu. Mrkvičky zdobící povrch jsou pravé :)

Varianta s originálním sýrem Philadelphia +100 Kč.

Cena za 1 kus, hmotnost minimálně 2 100 gramů.

520.00 Kč Přidat
Banánovník

Banánovník

Opravdový BANÁNOVÝ dort. V souladu s našimi prioritami jsme vytvořili originální hmotu z pečlivě vybíraných čerstvých banánů, která obsahuje 70% ovoce a pouze 40g (samozřejmě třtinového) cukru. Tuto svěží lahůdku bezchybně doplňuje medová čokoláda. Nechte se unést!

Cena za dort o hmotnosti minimálně 1.45 kg.

420.00 Kč Přidat
Dort Ostrava

Dort Ostrava

Medovy dort poctivy jak Ostrava. Žadna přeslazena lehka děva. Aspoň deset procent narubanych vlašaku a eště vic medu. Žadny zbytečny přidany cukr. Srovnejte si procenta medu a ořechu s nekteryma slavnyma radoby medovyma dortama a budete překvapeni! Neplaťte už dal svoje těžce zarobene penize za hory levneho bileho cukru a zkuste naš skutečny medovy ořechovy dort. A bacha na policajty, dort obsahuje kapku rumu. Jestli chcete, tak ho tam nedame. S nama se vždycky domluvite. Naplň: hodně procentni čokolada šlehana s medem a maslem.

Cena za 1 kus, minimálně 1500 gramů.

429.00 Kč Přidat
Irský sváteční dort

Irský sváteční dort

Velikán mezi jednopatrovými dorty! Máte rádi něco ostřejšího? Pak je tu pro Vás právě Irský sváteční. Při tvorbě jeho náplně jsme se nechali inspirovat likéry typu Irish cream. Přidáváme obě základní složky těchto likérů - smetanu a kvalitní whisky. Upozornění: celý dort obsahuje téměř 200 ml alkoholu.

Cena za 1 kus s minimální hmotností 3.3 kg (24 porcí). Jiné velikosti dohodou.

790.00 Kč Přidat
Irský sváteční dort - klasická velikost

Irský sváteční dort - klasická velikost

Máte rádi něco ostřejšího? Pak je tu pro Vás právě Irský sváteční. Při tvorbě jeho náplně jsme se nechali inspirovat likéry typu Irish cream. Přidáváme obě základní složky těchto likérů - smetanu a kvalitní whisky. Upozornění: celý dort obsahuje téměř 100 ml alkoholu.

Cena za 1 kus o hmotnosti minimálně 1.7 kg.

499.00 Kč Přidat
Tvarohová bábovka s čokoládou a vanilkou

Tvarohová bábovka s čokoládou a vanilkou

Nepečený menší dort (8 porcí) z tvarohu, smetany a čokolády vhodný jako zákusek po dobrém obědě, svačinka, nebo jako odměna za vykonanou práci :) Dortík OBSAHUJE 400 gramů KVALITNÍ ČOKOLÁDY, žádný cukr nepřidáváme. Doporučujeme podávat s čerstvým sezónním ovocem.

Cena za 1 kus, hmotnost minimálně 1100 gramů. Jiné velikosti dohodou.

255.00 Kč Přidat
Pařížský dort

Pařížský dort

Luxusní varianta čokoládového piškotu z másla a hořké čokolády s náplní v podobě pařížského krému s pravou vanilkou. Doporučujeme podávat s ovocem - například čerstvými jahodami, nebo horkými malinami. Výborná volba pro slavnostní chvíle, třeba se sklenkou sektu.

Cena za 1 kus, minimální hmotnost 2 700 gramů. Zdobení na přání účtujeme zvlášť dle Vašich požadavků.
Možnost volby menší varianty.

613.00 Kč Přidat
Sachrův dort klasický

Sachrův dort klasický

Tento skvost v naší nabídce prostě nesmí chybět. Kakaové těsto, u Mistra Vonky samozřejmě pouze s třtinovým cukrem, meruňková marmeláda a tlustá vrstva pravé čokoládové polevy. Doporučujeme doplnit šlehačkou a dobrou kávou nebo čajem.

Cena za 1 kus. Kulatý dort o průmeru cca 24 cm, hmotnost minimálně 1.7 kg.

411.00 Kč Přidat
 
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky