Svatební nabídka - Dorty, cupcakes, makronky, dezerty - nejlepší od Mistra Vonky. Ostrava, Karviná, Orlová, Havířov, Bohumín a okolí.

Přejít na obsah
Svatební dorty
Vyrábíme také pěkné a chutné svatební dorty! Korpus i náplň podle Vašich přání, rádi doporučíme osvědčené a oblíbené kombinace, a to včetně designu.

Základní cena je 420 Kč/kg, závisí na druhu a zdobení.
420.00 Kč
Přidat
Čokoládové dezerty 120 ks
Výrazná chuť 60% čokolády zjemněná smetanou, vylepšená velkorysou dávkou vanilkového extraktu vlastní výroby, pro který používáme luxusní lahodné rumy z exotických destinací. Dezerty zdobíme ovocem nebo čokoládovými ozdobami dle přání a dostupnosti.
Množstevní sleva k dispozici Množstevní sleva k dispozici
3,120.00 Kč
Přidat
Makronky řady duo 100 ks
Pro dvojí požitek v jediné makronce je tu naše řada "duo". Ochutnejte krémovou bílou nebo hořkou čokoládu doplněnou kvalitní marmeládou s kousky višní! Také si můžete sami navrhnout svou kombinaci příchutí, stačí se domluvit.

Cena za 100 ks makronek.
Množstevní sleva k dispozici Množstevní sleva k dispozici
1,900.00 Kč
Přidat
Svatební cukroví
Curkoví ve stejné nekompromisní kvalitě, jakou nabízíme o vánocích. Používáme výhradně pravé máslo a vanilku, vysokoprocentní čokoládu, vlašské a lískové ořechy. Výběr druhů dohodou.

Cena za 1 kg. Upozornění: minimální odběr jednoho druhu je 500 gramů.
550.00 Kč
Přidat
Svatební sada pro moderní hostinu - makronky a cupcakes
Na přání našich zákazníků jsme připravili další zvýhodněnou sadu. 100 makronek ve 2 příchutích dle vlastního výběru 100 cupcakes (extra čoko nebo extra ovoce) pěkně zdobených pro významnou příležitost, jakou jistě svatba je.

Cena za výše popsané výrobky. Jiná množství dohodou.
4,900.00 Kč
Přidat
Návrat na obsah