Svatební dorty, sweet bar, poctivé dezerty ostrava - Dorty, pralinky, makronky, dezerty - nejlepší od Mistra Vonky. Teď rozvíjíme i Čokoládovnu Oliver!

S radostí. Poctivě. Bez náhražek.
pekarna@mistrvonka.cz
601 568 457
Přejít na obsah
Svatební dorty
Vyrábíme také pěkné a chutné svatební dorty! Korpus i náplň podle Vašich přání, rádi doporučíme osvědčené a oblíbené kombinace, a to včetně designu. Doporučená porce na osobu je 150 g.

Základní cena je 730 Kč/kg, závisí na druhu a zdobení.
730.00 Kč
Přidat
Super Míša s vanilkou a ovocem
Dezery Míša jsou jistě skvělou českou klasikou! Trochu jsme je vylepšili přidáním vanilky a ovoce, dodali efektní design pomocí čokoládového prstenu s barevným vzorem a vznikl Super Míša, který se nemusí stydět ozdobit svatební sweet bar, firemní akce pro významné klienty a samozřejmě ani rodinné oslavy!

Cena za 10 ks, hmotnost kusu 200 g.
Množstevní sleva k dispozici Množstevní sleva k dispozici
1,199.00 Kč
Přidat
Míša dezert
Českou tvarohovo - máslovou klasiku doplňujeme ovocem. Na výběr lehčí ""letní"" varianta s velkým podílem ovoce, nebo jiná s čokoládou a čoko ozdobami.

Cena za 10 ks po 125 gramů, množstevní slevy.
Množstevní sleva k dispozici Množstevní sleva k dispozici
401.00 Kč
Přidat
Panna cotta ovocná - mini
Lahodný dezert italského původu vzniká svařením smetany s troškou cukru, my ještě přidáváme vanilku. Naše ovocná panna cotta obsahuje 50% ovocné složky.

Cena za 10 kusů dezertů. Každý kus váží v průměru 53 gramů. Sleva 10% nebo 15% při koupi 20 resp. 30 kusů jednoho druhu!
Množstevní sleva k dispozici Množstevní sleva k dispozici
286.00 Kč
Přidat
Čokoládové dezerty 130 ks
Výrazná chuť 60% čokolády zjemněná smetanou, vylepšená velkorysou dávkou vanilkového extraktu vlastní výroby, pro který používáme luxusní lahodné rumy z exotických destinací. Dezerty zdobíme ovocem nebo čokoládovými ozdobami dle přání a dostupnosti.
Množstevní sleva k dispozici Množstevní sleva k dispozici
4,680.00 Kč
Přidat
Královské makronky 100 ks
I výborné se dá zlepšit! Přicházíme s exkluzivní nabídkou nejvyšší řady makronek. Pro výrobu jejich náplní používáme luxusní čokoládu Michel Cluizel s minimálním podílem kakaa 70%, raritní DŽEMY BEZ CUKRU SE 100% PODÍLEM OVOCE a MRAZEM SUŠENÉ OVOCE. Tímto se snižuje sladkost a umocňuje chuťový dojem.

Cena za 100 ks, množstevní slevy.
Množstevní sleva k dispozici Množstevní sleva k dispozici
2,978.00 Kč
Přidat
Čokoládovo-oříškový slavnostní dezert s ovocem
Jemný krém z nejlepších lískových oříšků z Piemonte, oblast Alba v exkluzivní čokoládě Michel Cluizel, atraktivní originální design. Potřebujete něco extra? Nový dezert Mistr Vonka je tu pro vás! Dodání je možné pouze s možností dotvoření na místě akce. (Převoz hrozí znehodnocením).

Cena za 10 ks, hmotnost kusu 120 g.
Množstevní sleva k dispozici Množstevní sleva k dispozici
1,882.00 Kč
Přidat
Makronky řady duo 100 ks
Pro dvojí požitek v jediné makronce je tu naše řada ""duo"". Ochutnejte krémovou bílou nebo hořkou čokoládu doplněnou kvalitní marmeládou s kousky višní! Také si můžete sami navrhnout svou kombinaci příchutí, stačí se domluvit.

Cena za 100 ks makronek.
Množstevní sleva k dispozici Množstevní sleva k dispozici
2,399.00 Kč
Přidat
Svatební sada pro moderní hostinu - makronky a cupcakes
Na přání našich zákazníků jsme připravili další zvýhodněnou sadu. 100 makronek ve 2 příchutích dle vlastního výběru 100 cupcakes (extra čoko nebo extra ovoce) pěkně zdobených pro významnou příležitost, jakou jistě svatba je.

Cena za výše popsané výrobky. Jiná množství dohodou.
6,900.00 Kč
Přidat
Rádi pro Vás vyrobíme a zabalíme dobrůtky pro hosty a příbuzné. Doporučujeme makronky nebo čokoládová srdíčka! Možnost dodání loga nebo personalizovaného přáníčka.

Cena dohodou podle typu a množství
113.00 Kč
Přidat
K objednávce našich makronek rádi zapůjčíme makronkovou věž na až 220 kusů. Možnost snížení počtu pater a tím i počtu makronek.

Záloha za zapůjčení 1 200 Kč.
1,200.00 Kč
Přidat
Výrobu a rozvoz svatebních dortů, makronek a dezertů zajišťujeme nejen pro Ostravu, Karvinou, Bohumín, ale i vzdálenější okolí. Dovoz je zpoplatněn částkou 12 Kč/km. Při vícepatrových dortech vezeme patra zvlášť a výrobu dokončujeme až na místě. Takto nehrozí poškození při přepravě.
Návrat na obsah