Pár slov o firmě - Dorty, cupcakes, statební cukroví, makronky - nejlepší od Mistra Vonky. Ostrava, Karviná, Orlová, Havířov, Bohumín a okolí.

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Pár slov o firmě

Co o nás říkají naši zákazníci?

"Naprosto skvělý, báječný, skutečný mistr cukrář! Makronky jsou naprosto úchvatné! Na přání Vám vyrobí i nemožné, a to v takové kvalitě, o které se vám ani nesnilo."
"
Lahodné, opojné, voňavé!!!!, chutné, snové, vynikající!!! Neskutečná dobrota. Neodolatelná. Děkuji moc za obchod..."
Prohlédněte si další hodnocení našich dobrot zákazníky na  stránkách fler a na  facebooku.

Kdo jsme?

V naší malé rodinné pekárně vyrábíme s chutí a "zapálením" to nejlepší, inspirováni hlavně tradičními českými, francouzskými, ale třeba i americkými recepty. Zkušenosti nabíráme během cestování od našich zahraničních přátel. Velou část dobrůtek však děláme podle našich originálních receptur.

Nemohli jsme se dále dívat na horšící se kvalitu pekařských výrobků, například na gumové koláče s náplní viditelnou pouze mikroskopem, polevy z nejlevnějšího tuku pochybné kvality, přeslazené krémy hrající umělými barvami, ... příkladů by se našlo mnohem více.

Museli jsme to tedy vzít do vlastních rukou :)


V dnešní době se mnoho výrobců snaží snižovat náklady ať to stojí, co to stojí (třeba i zdraví zákazníků). Konzervanty, aby výrobky déle vydržely, barviva ať nám to krásně vypadá, levné náhražky za máslo nebo čokoládu. My jsme však přesvědčeni, že tudy správná cesta nevede. POUŽITÍ KVALITNÍCH SUROVIN NELZE NIJAK NAHRADIT. Více o námi používaných surovinách se dočtete zde.

Rozhodněte se sami, zda Vám stačí chemické koktejly (díl pořadu A DOST!), které míchá stále více výrobců, nebo dáte přednost klasické výrobě z dobrých surovin.

Rodinná pekárna Mistr Vonka pro Vás ručně připravuje dobrůtky dle pečlivě navržených receptur. Z dostupných surovin vybíráme tak, aby se k Vám dostaly jen ty, které jsou v co nejčistší přírodní formě, bez nebezpečného chemického zpracování. Nadstandardní kvality dosahujeme také tím, že své pochoutky dostanete na stůl bez zbytečného skladování - pečeme pouze na objednávku.

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: Expresní doručení zajišťujeme pouze v regionu vyznačeném na mapce! Doručení poštou po celé ČR.
V případě dohody předem (zvláště u větších objednávek) můžeme zavézt i mimo uvedenou oblast.

Kontakt:
susenky@mistrvonka.cz,  telefon:
601 568 457

Bankovní spojení:
Číslo účtu Air Bank: 1075477019
kód banky: 3030


Obchodní podmínky (poštovné, území rozvozu a další důležité informace) najdete zde. 
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky