Valentynske darky - Dorty, pralinky, makronky, dezerty - nejlepší od Mistra Vonky. Ostrava, Karviná, Orlová, Havířov, Bohumín a okolí.

S radostí. Poctivě. Bez náhražek.
601 568 457
Přejít na obsah
Výrobky Čoko Oliver - srdíčka, pralinky, likéry - je možné posílat Českou poštou a přes Zásilkovnu. Dorty, makronky, dezerty a jiné si vyzvednete osobně, nebo využijte rozvoz (Ostrava, Karviná, Havířov a okoli).
Hořké čokoládové srdíčko s ovocem či ořechy 36-40 g
Pralinky
Tmavá čokoláda s pravou vanilkou z Madagaskaru s obsahem kakaových součástí přes 70%. Jemná, nepřepražená, výběrová kvalita. Poctivá ruční výroba srdíčka v naší čokoládovně. Na povrchu si vyberte lyofilizované ovoce nebo ořechy dle vlastní fantazie - srdíčko si tvoříte sami! Výška cca 6,2 cm.
Množstevní sleva k dispozici Množstevní sleva k dispozici
69.00 Kč
Přidat
Mléčné čokoládové srdíčko s ovocem či ořechy 36-40 g
Pralinky
Mléčná čokoláda s obsahem kakaových součástí přes 40% s pravou vanilkou z Madagaskaru. Výborná volba! Jemná, výběrová, nepřeslazená. Poctivá ruční výroba srdíčka v naší čokoládovně. Na povrchu si vyberte lyofilizované ovoce nebo ořechy dle vlastní fantazie - srdíčko si tvoříte sami! Výška cca 6,2 cm.
Množstevní sleva k dispozici Množstevní sleva k dispozici
69.00 Kč
Přidat
Dárkové balení makronek 6 ks
Zákusky
Mix čerstvě plněných oblíbených druhů makronek - obvykle borůvkové, čokoládové, citrónové, jahodové, pistáciové, se slaným karamelem... Při skladování v lednici trvanlivost minimálně 10 dnů. Pěkně zabalené v krabičce se stuhou.
170.00 Kč
Přidat
Srdce z lásky
Dorty
Ovocný dort ve tvaru srdce nebo kruhu zdobený sněhovými pusinkami, ovocem a bylinkami (dle dostupnosti). Nechybí ručně vyrobený čokoládový obal kolem dortu či 3D ozdoby.

Dort pro 12 osob, hmotnost minimálně 2 kg, dle použitého zdobení.
900.00 Kč
Přidat
Valentýnská krabička s výběrem pralinek
Pralinky
Vybrali jsme pro vás tyto oblíbené lahodné náplně: 2*malina, portské víno, káva a vysokoprocentní lískoříškový nugát. Tvar pralinek - srdíčka a růže. Pěkný a chutný dárek pro vaše nejbližší! Hmotnost pralinek 5*8 g, celkem 40 g.
109.00 Kč
Přidat
Luxusní čokoládový likér s mléčnou čokoládou - vyberte variantu
Pralinky
Skvělý doplněk nejen pro romantické večery ve dvou! Základ likéru tvoří rum nebo whisky dle vašich preferencí. Exkluzivitu dodává výběrová čokoláda a pořádná dávka vanilky z Madagaskaru. Obsah 0,7l, alkohol 19 - 20%. Předání pouze s kontrolou věku.
489.00 Kč
Přidat
Návrat na obsah