Čokoládová manufaktura ostrava - Dorty, pralinky, makronky, dezerty - nejlepší od Mistra Vonky. Ostrava, Karviná, Orlová, Havířov, Bohumín a okolí.

S radostí. Poctivě. Bez náhražek.
601 568 457
Přejít na obsah
Čokoláda byla na počátku všeho! :) Vlastně díky ní jsme vůbec začali rozdávat radost našim zákazníkům a tím i sobě. Naše výroba se vždy hodně točila kolem čokolády. První pralinky a čokoládové dobroty jsme u nás vytvořili už v roce 2012. Přes jejich oblibu musela nabídka ustoupit výrobě jiných cukrářských výtvorů, nedalo se stíhat vše. Přesto jsme ještě léta dostávali požadavky na výrobu pralinek, z nichž jsme některé dokázali pokrýt. Rok 2020 byl podnětem pro obnovení výroby! Vzniká čokoládovna pojmenovaná po synovi zakladatele pekárny Mistr Vonka. Recepty na náplně stále ladíme k dokonalosti díky nabytým zkušenostem. Ale dost bylo slov, jsou na řadě činy: Dejte se do ochutnávání našich čokoládových dobrot! Pilně pracujeme na rozšíření nabídky! Výrobky čokoládovny je možné zasílat.
Dárková krabička s výběrem 10 pralinek
Krásný dárek k svátku, narozeninám, nebo prostě jen tak! Krabička obsahuje výběr našich pěkných a chutných pralinek: po 2 kusech slaný karamel, káva, malina, nugát Piemonte a Royal Oporto 10 yo. Pokud máte zájem jen o pralinky bez alkoholu, napište to prosím do poznámky při objednání.
Množstevní sleva k dispozici Množstevní sleva k dispozici
244.00 Kč
Přidat
Dárková krabička s výběrem 4 pralinek
Krásný dárek k svátku, narozeninám, nebo prostě jen tak! Krabička obsahuje výběr našich pěkných a chutných pralinek: slaný karamel, káva, malina a nugát Piemonte.
Množstevní sleva k dispozici Množstevní sleva k dispozici
99.00 Kč
Přidat
Pralinka s jemným kávovým krémem a vanilkou
Základ náplně tvoří čerstvě pražená káva z Etiopie. Chuť zmemňujeme vanilkou Bourbon z Madagaskaru a kapkou smetany. Perla mezi rumy Plantation 20th anniversary dodává potřebnou "třešničku na dortu". Co víc dodat? Vyzkoušejte!

Hmotnost kusu 12g.
Množstevní sleva k dispozici Množstevní sleva k dispozici
23.00 Kč
Přidat
Pralinka nugát Piemonte
Nugát už vymyslely mlsné jazýčky dávno před námi, teď jde "jen" o to vyrobit jej co nejlépe. Naše náplň obsahuje 70% lískových oříšků z Piemonte ve spojení s jemnou čokoládou, trocha vanilky nikdy neuškodí :) Nechejte Vaše chuťové pohárky poznat ten rozdíl!

Hmotnost kusu 9,5 g.
Množstevní sleva k dispozici Množstevní sleva k dispozici
20.00 Kč
Přidat
Pralinka Royal Oporto 10 Years aged
Pralinka s výtečným 10-ti letým portským vínem a plantážní čokoládou z Madagaskaru. Obsahuje solidní dávku tohoto svěžího sametového vína s ovocnými tóny. Nevhodné pro děti, řidiči až po jízdě :)

Hmotnost kusu 10 g.
Množstevní sleva k dispozici Množstevní sleva k dispozici
19.00 Kč
Přidat
Malinová pralinka
Svěží čoko - malinový krém v pěkném zdobeném srdíčku. Pro výrobu používáme lyofilizované maliny. Zdobení srdíčka se může měnit.

Hmotnost kusu 8 g.
Množstevní sleva k dispozici Množstevní sleva k dispozici
19.00 Kč
Přidat
Pralinka jasmínový Matcha
Extrakt z jasmínových lístků vlastní výroby a bio Matcha čaj v jemné skořápce ze skvělé švýcarské bílé čokolády Carma Nuit Blanche.

Hmotnost kusu 9,8 g.
Množstevní sleva k dispozici Množstevní sleva k dispozici
23.00 Kč
Přidat
Krabička na 4-5 pralinek
Vybrané pralinky Vám rádi připravíme do pěkné krabičky. Pro většinu druhů vystačí krabička na 4 kusy.
20.00 Kč
Přidat
Krabička na 8-10 pralinek
Vybrané pralinky Vám rádi připravíme do pěkné krabičky. Pro většinu druhů vystačí tato krabička na 10 kusů.
40.00 Kč
Přidat
Mléčné čokoládové srdíčko s ovocem či ořechy 36-40 g
Mléčná čokoláda s obsahem kakaových součástí přes 40% s pravou vanilkou z Madagaskaru. Výborná volba! Jemná, výběrová, nepřeslazená. Poctivá ruční výroba srdíčka v naší čokoládovně. Na povrchu si vyberte lyofilizované ovoce nebo ořechy dle vlastní fantazie - srdíčko si tvoříte sami! Výška cca 6,2 cm.
Množstevní sleva k dispozici Množstevní sleva k dispozici
69.00 Kč
Přidat
Hořké čokoládové srdíčko s ovocem či ořechy 36-40 g
Tmavá čokoláda s pravou vanilkou z Madagaskaru s obsahem kakaových součástí přes 70%. Jemná, nepřepražená, výběrová kvalita. Poctivá ruční výroba srdíčka v naší čokoládovně. Na povrchu si vyberte lyofilizované ovoce nebo ořechy dle vlastní fantazie - srdíčko si tvoříte sami! Výška cca 6,2 cm.
Množstevní sleva k dispozici Množstevní sleva k dispozici
69.00 Kč
Přidat
Mléčné čokoládové srdíčko plné ovoce nebo ořechů 84-105 g
Mléčná čokoláda s pravou vanilkou z Madagaskaru s obsahem kakaových součástí přes 40%. Výborná volba! Jemná, výběrová, nepřeslazená. Poctivá ruční výroba srdíčka v naší čokoládovně. Povrch celý zaplníme chutným lyofilizovaným ovocem nebo ořechy dle Vašeho výběru - srdíčko si tvoříte sami! Výška srdíčka cca 9,5 cm. S ořechy bude srdíčko spíše těžší, kolem 99 g.
Množstevní sleva k dispozici Množstevní sleva k dispozici
179.00 Kč
Přidat
Hořké čokoládové srdíčko plné ovoce nebo ořechů 84-105 g
Tmavá čokoláda s pravou vanilkou z Madagaskaru s obsahem kakaových součástí přes 70%. Jemná, nepřepražená, výběrová kvalita. Poctivá ruční výroba srdíčka v naší čokoládovně. Povrch celý zaplníme chutným lyofilizovaným ovocem nebo ořechy dle Vašeho výběru - srdíčko si tvoříte sami! Výška srdíčka cca 9,5 cm. S ořechy bude srdíčko spíše těžší, kolem 99 g.
Množstevní sleva k dispozici Množstevní sleva k dispozici
179.00 Kč
Přidat
Luxusní čokoládový likér s mléčnou čokoládou - vyberte variantu
Skvělý doplněk nejen pro romantické večery ve dvou! Základ likéru tvoří rum nebo whisky dle vašich preferencí. Exkluzivitu dodává výběrová čokoláda a pořádná dávka vanilky z Madagaskaru. Obsah 0,7l, alkohol 19 - 20%. Předání pouze s kontrolou věku.
489.00 Kč
Přidat
Luxusní čokoládový likér s hořkou čokoládou - vyberte variantu
Skvělý doplněk nejen pro romantické večery ve dvou! Základ likéru tvoří rum nebo whisky dle vašich preferencí. Exkluzivitu dodává výběrová hořká čokoláda a pořádná dávka vanilky z Madagaskaru. Obsah 0,7l, alkohol 19 - 20%. Předání pouze s kontrolou věku.
489.00 Kč
Přidat
Užijte si výhody čokoládovny Oliver:
Méně cukru a více chuti
Obsah kakaové hmoty v našich mléčných čokoládách aspoň 43% (oproti běžnému obsahu 30-34%)
Obsah kakaové hmoty v našich hořkých čokoládách až 85%
Pravá vanilka Bourbon Madagascar
Žádný palmový ani jiné rostlinné tuky kromě kakaového másla
Vlastní výroba čerstvých náplní bez přidaných aromat, trestí a barviv
Všechny výrobky bez lepku
Běžně pro výrobu používáme i luxusní plantážní čokolády
5.0 / 5
6 Recenze
6
0
0
0
0
Martina
11 Úno 2021
Po příjemné zkušenosti s obchůdkem Mistra Vonky, jsem objednávala již podruhé. Pralinky jsou skutečně delikatesní a zároveň krásné na pohled. Po ochutnání je poznat, že při jejich výrobě byla použita kvalitní čokoláda . Náplně jsou výborné a dohromady s čokoládou tvoří vynikající chuť. Zásilka pralinek přišla velmi rychle, pečlivě zabalená .Navíc jako dáreček další ochutnávka, která moc potěšila. Jsem velmi spokojená a ráda se do obchůdku opět vrátím. (Hodnocení převzato od naší zákaznice z fler.cz)
Libor
02 Úno 2021
"naživo" vypadají skvěle - lépe než na fotkách - ty jsou parádní, ale realita je ještě lepší. No a chuť popsat nejde :) Určitě objednám zase.
Bára
01 Úno 2021
Opravdu výborné - nesrovnatelné z přeslazenýma bonbonierama z obchodu - ity drahé se mohou jít zahrabet :) Tohle jsou mistrovské kousky - od první do poslední pralinky vám zůstane příjemný pocit!
Martina L.
25 Led 2021
Jsem nadšená! Opravdu, pralinky plné chuti, rozplývají se na jazyku. Nezůstává jen pocit sladkosti, jako u jiných značek, ale skutečná noblesní chuť podle druhu pralinky!
Martina
20 Led 2021
Výborné delikatesní čokoládové pralinky. Krásné na pohled a zároveň vynikající chuti. Příjemná komunikace, perfektní zabalení a profesionální přístup při prodeji. Jsem moc a moc spokojená, také děkuju za sladký dáreček navíc. Jistě se brzy do obchůdku vrátím a všem s radostí cukrářské dobroty tohoto výrobce doporučuji. (Hodnocení převzato od naší zákaznice z fler.cz)
Jan
18 Led 2021
Tak pralinky Oliver se snad ani nedají srovnat s těmi obyčejnými z obchodu. Vzal jsem nugátové od nejmenovaného velkého výrobce a nugát od čoko Oliver a dal ochutnat rodině. Nejen že u těchto čoko Oliver hned všichni tipovali ořechovou náplň (narozdíl od těch druhých), ale také mi okamžitě všechny zlikvidovali. Objednávám dalších 20 a tentokrát pěkně na tajňačku!
Návrat na obsah